Dnia 6 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbyły się mikołajki szkolne. Tego dnia Mikołaj odwiedził wszystkie dzieci przebywające w naszej placówce. Głównym celem mikołajek była integracja uczniów poprzez wspólne gry, zabawy i przerwy muzyczne, które umilały na korytarzu spędzanie czasu z koleżankami i kolegami. Mikołaj dostarczył dzieciom radości poprzez obdarowanie ich słodkimi prezentami. Samorząd szkolny aktywnie włączył się w przygotowanie tego dnia. Akcja odbyła się bardzo sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Zapraszamy Świętego Mikołaja za rok:)

 

Dnia 2 grudnia klasa IIIa oraz VI wraz z wychowawcami uczestniczyły
w Mikołajkowym Wieczorze Filmowym, który rozpoczął się o godzinie 17.00 i trwał do godziny 23.00.

Tuż przed godziną 17 uczniowie licznie gromadzili się przed salą gimnastyczną naszej szkoły. Wszyscy byli odpowiednio przygotowani na to wydarzenie. Uczniowie przynieśli ze sobą m.in.: karimaty, materace, ciepłe poduszki, śpiwory, a także słodkie przekąski. Najważniejsze jednak, że zabrali ze sobą dobre humory. 😊

Zaraz po pożegnaniu rodziców przystąpiliśmy do omówienia regulaminu wieczoru filmowego, a następnie wprowadziliśmy się w odpowiedni nastrój świątecznymi piosenkami.

Podczas wieczoru filmowego uczniowie mieli okazję obejrzeć filmy, które opowiadały o tym, jak ważne są: rodzina, przyjaźń, wzajemna pomoc i empatia, zwłaszcza w tym wyjątkowym czasie przedświątecznym. Między projekcjami filmów odbyła się integracja klas poprzez wspólne zabawy, a także karaoke, które okazało się strzałem w dziesiątkę. Na koniec odbyło się wspólne porządkowanie sali, czemu towarzyszyły wesołe pląsy.

Taka forma spędzania wolnego czasu zawsze była bardzo pozytywnie odbierana przez uczniów naszej szkoły. Również i tym razem przyniosła wiele radości. Mamy nadzieję, że zawsze będzie to dla miłe wspomnienie.

 

KOMUNIKAT – OBIADY GRUDZIEŃ 2022r.

 

Koszt obiadów w miesiącu grudniu 2022r. wynosi 128,00zł.

Osoby, które posiadają odliczenia za poprzedni miesiąc, proszone są o kontakt z sekretariatem  przed dokonaniem wpłaty.

 

Wpłat za obiady należy dokonywać na wskazany poniżej nr konta:

 SZKOŁA PODSTAWOWA W WAWROWIE

97 8367 0000 0414 7774 1410 0001

 

tytułem: wpłata za obiady/klasa, imię i nazwisko dziecka/ za miesiąc

 

 Ostateczny termin wpłaty upływa w dniu 05.12.2022 r.

 

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat !!!

SKC Zaprasza do  przyłączenia się do akcji

„Torba Charytatywna”.

W jej ramach dystrybuujemy klasom  i zbieramy z powrotem „torby charytatywne”, które wypełnione przez uczniów dobrej woli zostaną przekazane biednym i ubogim z terenu naszej diecezji a także bezdomnym i potrzebującym, którzy są podopiecznymi Caritas na Ukrainie. Akcję organizujemy w okresie adwentu i czasu przygotowań do świąt Bożego Narodzenia.

Od 25.11.2022 roku do 02.12.2022 roku.

Torby chcemy wypełnić produktami w postaci środków czystości, higieny osobistej, suchej żywności z długim terminem ważności.Włączmy się w pomoc świąteczną.